Квіти - даруй красиво. Ми говоримо про те, як зробити подарунок небанальним. Як здивувати рідних та коханих людей не лише на свято, а й щодня!Професійний віжуал надзвичайно
важливий у цій сфері.

Квіти - це в першу чергу про красу та естетичність, про людей та емоції. Саме тому ми поєднуємо букети та людей, саме через людей говорить наш бренд.


КЛІЄНТ
Мережа салонів "Фантазія"
ЗАДАЧА
Для клієнта індивідуально розробили 3-х годинний воркшоп, який дасть змогу якісно покращити фото які роблять флористи, це допоможе зекономити час на проведення зйомок і згенерує масу нового контенту.
Тренди соцмереж 2020 та як висвітлити їх у флористиці
НАВЧАННЯ
01
Ребрендинг
(лого, сувенірна та іменна продукція, наклейки, візитки, сертифікати пакети)
02
Сформувати впізнаваність корпоративного бренду
Залучити аудиторію у групи соціальних мереж
03
КОНТЕНТ
В історіях, ми висвітлюємо багато букетів які створюються щодня. Також для зручності користувачів ми добавили у вибрані сторіс букети, відео-огляди та декор, а ще там можна зорієнтуватись по ціні.


РОЗІГРАШІ
На свята коли всім так потрібні квіти, ми організовуємо конкурси і даємо можливість підписникам виграти букет. Це дає змогу підтримувати контакт з аудиторією.
БЛОГЕРИ
Для співпраці ми обрали місцевих інфлюенсерів до яких є високий показник довіри. Серед них в основному lifestyle-блогери, як чоловіки так і жінки. Результат від таких співпраць завжди тішить.


Не знаєш з чого почати?
Пройди коротке опитування і ми сформуємо для тебе пропозицію
КОНТАКТИ
+380 96 737 90 84
м. Тернопіль, вул. Острозького 48
hey.you.do.marketing@gmail.com

Залиште заявку
Хочете поспілкуватись?
Форма запиту
Залишіть свої контактні дані і ми зв'яжемось з Вами
Ваш E-mail
Ваше імя
Ваш телефон
Додаткова інформація